Výtvarná dílna je kroužek pro děti, který vedu už 10 let. Je velkou součástí mého života, pracovního i osobního. Je spojen s mými dětmi, které rychle rostou a i s těmi ostatními, malými i velkýmy, i s takovými, které do mé Výtvarné dílny začaly chodit v necelých čtyřech letech a teď jsou třeba už ve druhé třídě. Začínala jsem s pěti dětmi, teď jich je kolem šedesáti. Pozoruji jak rostou, jak se mění a při tom si zrajeme s barvami a užíváme si chvíle kdy, jsme tu jen pro radost a potěšení. Vždyť pro každého je život takovou hrou, jakou si vymyslí, ne? A tak doufám, že jsou děti i jejich rodiče spokojeni. Budu se snažit Vás průběžně informovat o tom, co se v Dílničce děje.

Aktuální zprávy

co na středu 14.12. - závěrečnou hodinu v tomto roce


Na středu si děti donesou příborový nůž, čerstvou kůru z pomeranče a mandarinky, bramboru, kdo má, tak šípky, malé vykrajovátko a nůžky. Budeme vytvářet mooc krásné hvězdy:)
Všem přeji krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2017. Budeme se těšit na Vaše dětičky opět v lednu. Otvírám zápis do dalšího kurzu pro dospělé, pokud máte zájem, dejte vědět:) Hrneček z minulé hodiny je k normálnímu používání, jen ho nelze mýt v myčce.


GALERIE
K tomuto článku nejsou žádné obrázky.